Tanie polaczenia, Porównaj tanie bilety autobusowe w Polsce i Europie | amorphous.pl

Kup bilet online lub za pomocą naszej aplikacji FlixBus. Sieć autobusowych połączeń międzymiastowych jest gęsta, ale nieskoordynowana, bo obsługiwana przez setki firm, tanie autobusy można znaleźć również w tych, które reklamują się mniej, a to właśnie dzięki nim Polska i Europa stają otwarci. Porównaj różne środki transportu: autobusy, pociągi, samoloty i samochody w Polsce ComparaBUS to więcej niż wyszukiwarka połączeń autobusowych. Zapisz się do naszego newslettera lub polub nasz fanpage na Facebooku , by mieć zawsze najświeższe informacje na temat otwarcia nowych połączeń oraz naszych promocjach.

Tanie polaczenia

Projekt SuperPKS jest współtworzony przez firmy z wieloletnim doświadczeniem w przewozach pasażerskich. Ostrowiecki PKS zapoczątkował swoją działalność 1 sierpnia roku. Obecny wizerunek przedsiębiorstwa to zasługa wielu pokoleń pracowników.

Priorytetem funkcjonowania firmy jest od zawsze bezpieczeństwo podróżowania, dlatego też od roku, realizowany jest autorski program "Bezpieczna Jazda". Siatka połączeń przewoźnika obejmuje linie lokalne, jak i ogólnopolskie.

Tanie polaczenia

PKS Częstochowa To liczący się przewoźnik nie tylko na terenie miasta i powiatu, ale także w całym regionie oraz największe w województwie śląskim przedsiębiorstwo spod znaku PKS. Z usług Polonusa, realizowanych w oparciu o bazy transportowe w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim i Piasecznie korzysta ponad 2 mln pasażerów rocznie. Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.

Przez wiele lat obecności na rynku przewozów firmie udało się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także znacznie powiększyć tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany.

Przeglądaj mapę Naszymi zielonymi autobusami FlixBus możesz tanio, wygodnie i ekologicznie podróżować po całej Europie.

Obecnie dysponują ponad nowoczesnymi i komfortowymi autokarami głównie marki Setra, o średnim wieku nie przekraczającym 3 lat. Posiadają tym samym największą flotę autokarową w kraju. Firma realizuje połączenia do 28 europejskich krajów z ponad miast Polski do ponad miast Europy.

Przeszukuj setki stron z ofertami lotów naraz

Porównaj różne środki transportu: autobusy, pociągi, samoloty i samochody w Polsce ComparaBUS to więcej niż wyszukiwarka połączeń autobusowych. To kompleksowa strona porównywarki cen na połączenia międzymiastowe i międzynarodowe.

Tanie polaczenia

Porównaj ceny, czasy i opinie o autobusach, pociągach, lotach, wspólnych przejażdżkach autem i wybierz najtańsze bilety lub najkrótszą podróż. Przedstawiamy Ci prawdopodobnie najbardziej kompletną podróżną mapę Polski i Europy.

Popularne miasta

Kup bilet online lub za pomocą naszej aplikacji FlixBus. Wystarczy tylko wybrać miejsce, do którego pragniesz się wybrać.

Tanie polaczenia

Zapisz się do naszego newslettera lub polub nasz fanpage na Facebookuby mieć zawsze najświeższe informacje na temat otwarcia nowych połączeń oraz naszych promocjach. Oferujemy bezpłatne Wi-Fi, zagwarantowane miejsce siedzące, bezpłatną rezerwację i zmianę rezerwacji, bezpieczeństwo płatności oraz gniazdka elektryczne.

Tanie polaczenia

Wszystkie nasze autokary są również wyposażone w toaletę oraz miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi, dzięki czemu nie będziesz musiał robić niepotrzebnych postojów i dotrzesz do celu tak szybko, jak to możliwe.