Bol Strava.. Po co Ci ta Strava?

Świadomość w trakcie , ze jak mi słabo pójdzie i automatycznie się to pojawi, jest mocnym drive, żeby nie odpuszczać w trakcie. Takim kosztem jest niewątpliwie uznanie lajków za walutę. Decyzję stravy postanowiłem więc połączyć z odłączeniem się od niej. Co ciekawe, pandemia nie przeszkodziła wielu sportowcom w poprawianiu rekordów życiowych.

Wspolna masc z mentolem

Mkon Tagi Ostatnio Strava wyłączyła sporo swoich funkcjonalności w wersji darmowej. Jak piszę w tytule tego felietonu, mam do tego stosunek embiwalentny, choć decyzja ta kazała mi spojrzeć w lustro.

  1. Adrenalina Czy są prawdziwe?
  2. Szóste Rondo - etap prawdy - ITT 21,5 km - 2/08/ | Strava Club Event
  3. Bol zlacza lokcia podczas rozszerzenia

Oto co tam zobaczyłem. Za darmo to najdroższy model biznesowy. Żyjemy w świecie przedawkowania treściami. Chcemy jakości — powinniśmy za to płacić. Takie jest moje zdanie.

Za darmo to najdroższy model biznesowy.

Nie chcę płacić — nie korzystam, lub godzę się z ograniczeniami. Nie dziwi mnie więc, ze chcąc wreszcie zarabiać właściciele aplikacji wyłączają najistotniejsze dla mnie elementy. Leaderboards — właściwie tylko z tego korzystałem patrząc na stravę.

Patrzyłem jeszcze na dwie rzeczy, ale o tym potem.

Strava przekroczyła 3 miliardy zapisanych aktywności sportowych | Akademia Triathlonu

Teraz podobno widzieć będę tylko pierwsze miejsce. I co z tego?

Zapobieganie zlaczem zapalenia zalozycielskiego

Może dzięki temu przestanę patrzeć na stravę jako na treninową masakrę komową filozofią. Znacie to?

Na szczęście nie zwariowałem na tyle, żeby kupować sprzęt, który na nieznanym terenie sam podpowiada: zbliżasz się do segmentu… Bol Strava. analiza treningu po, looknięcie na leaderboards i plan na kolejny trening tamże — zdarzały mi się wielokrotnie. A przecież treningowo to kompletnie bez sensu. I wracając do śródtytułu tego akapitu, może mieć to swoje koszty. Czy ja trenuję dla lajków czy dla siebie?

Czy ja trenuję dla lajków czy dla siebie?

Takim kosztem jest niewątpliwie uznanie lajków za walutę. Co jest narcystycznie zrozumiałe, ale zdroworozsądkowo nie.

W maju w szczytowym momencie na platformę sportowcy dodawali ponad 30 milionów treningów tygodniowo. W roku Polacy korzystający ze Stravy pokonali łącznie 3,3 mln kilometrów.

W końcu chodzi o to, aby być najlepszym na zawodach, realizować swój cel. Czy ilość kudosów po danym treningu przeniesie się na wynik?

Event Discussion

Tym bardziej, że jeśli dobrze zanalizować tendencję, to najwięcej mają treningi gdzie pojawia się dużo km, a nie szybkie km. Pamiętam jak dzisiaj swoje rozczarowania, kiedy wykonałem bardzo wymagający trening i byłem z niego szalenie dumny.

I to, ze miał on mniejsze wzięcie niż np. Oczywiście nawet mi przez głowę nie przeszło, aby coś Bol Strava.

Po co Ci ta Strava? – Wysoka Kadencja

przyspieszać, wydłużaćale mechanizm dezawuujący pozostał. Stąd też narzuciłem sobie ograniczenia w korzystaniu ze stravy.

nie ocieplone masci w osteochondrozy

Co ciekawe, ilość lajków na FB czy na insta w ogóle mnie nie kręci. Decyzję stravy postanowiłem więc połączyć z odłączeniem się od niej.

Strava i jej funkcje - oprogramowanie - FORUM rowerowe SzajBajk

Od roku mniej więcej, nie oglądam treningów innych słownie ZERO obserwowanychnie analizuję treningów przed gdzie pojechać, żeby ustrzelić koronęnarzucam sobie chomąto, aby nie analizować treningów po wersja darmowa i tak mało tej analizy dawała. Spalony telefon, nowy aparat, klonowanie, teoretycznie powinno spowodować, że wszystko będę miał po staremu. Ale właśnie jedyną aplikacją jakiej nie zainstalowałem jest strava. Na tym dla mnie polegać będzie pasywne korzystanie.

Jak dostanę powiadomienie o komentarzu — odpowiem przez kompa.

Kompresja Trauma Sustava.

Jak będę chciał sprawdzić w nieznanej mi miejscówce tereny do biegania, albo heat maps — sprawdzę przez komputer. A pozostałych wyłączonych funkcji i tak nie znam, i nie korzystałem.

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie zlikwiduję konta w ogóle? Bo choć nie wiem jaki może być pożytek z tego śledzenia, to Bol Strava. mnie ponad osób i może to też być pretekstem to role modelingu.

Choroby stawow rak traktowania przez srodki zaradcze

Bo w końcu ujawnianie treningów, które są słabe shameperformance jest dla mnie bardzo silnym motywatorem. Świadomość w trakcieze jak mi słabo pójdzie i automatycznie się to pojawi, jest mocnym drive, żeby nie odpuszczać w trakcie.