Rano sovereees., Kim jest finansista?

Jeden uznaje, że Duch Święty pochodzi od Ojca i Syna. Dla ich ciepła i dobra, świnie są bardzo kochane przez dzieci. A błogosławiony Augustine zwraca szczególną uwagę na ten fragment Pisma Świętego i oferuje taką uwagę: "Widzisz, Abraham spotyka się z trzema, a Goruje je Takeaway dzielnicy: Podczas usuwania spojrzenia Zbawiciela - kurant, w pozycji statku w środku świątyni - trzeźwy Z niedzielnym dzwonem.

Może jeden z najbardziej udanych analogii może służyć jako trzy substancje. Na przykład woda pozostała woda i w postaci cieczy i w postaci lodu, w postaci pary. Ale ten przykład nadal nie jest doskonały. Należy uznać, że w świecie materialnym niemożliwe jest znaleźć doskonałą analogię Boskiej Trójcy.

Podstawowe urojenia dotyczące Trójcy Boga. Ludzka niedoskonałość i działanie diabła wygenerowały i generują różne zakłócenia nauk o Trójcy. Krótko przeczytaj główne: A Arianalizm jest kompletnym zaprzeczeniem Trójcy.

Zwolennicy tego podejścia uważają jedyny Prawdziwy Rano sovereees. Bożego Boga. Syn i Ducha Świętego w ich reprezentacji są tworzone tylko przez Ojca, a zatem są tylko doskonałymi wykonawcami woli Ojca, ale nie posiadają prawdziwej boskości. Taki widok zaprzecza Biblii, ponieważ zaprzecza miejscem w Piśmie Świętym, który wyraźnie mówił o boskość syna i Ducha Świętego. Nowoczesni zwolennicy arianizmu są zwolennikami fałszywego chrześcijańskiego przepływu religijnego tzw "Świadków Jehowy".

W takim przypadku Trójca jest całkowicie odmowa.

Remedies ludowe do stawow bolu Artroza stawow leczenia stop domu

Ojciec, syn i Duch Święty są rzekomo tylko różne manifestacje i różne nazwy Tego boga. Taki widok nie jest również zgodny ze Słowem Bożym, który wielokrotnie mówi o osobach Trójcy, jako wieczne osobowości, a nie o "maskach". W naszym kraju książki znanych zagranicznych zwolenników modalizmu były szeroko chodzące - LI i Wytonło kłamały. Subordinatery uważają ojca "wyższy" przez Boga, a Syna i Ducha Świętego, jakby "młodsze" boskie twarze.

Podobne poglądy sprzeczne z Biblią i zdrowym rozsądkiem. Po drugie, prowadząc różnicę w szeregach między osobami, jesteśmy zmuszeni spojrzeć na nie jako trzy różne stworzenia.

Oznacza to, że nie Rano sovereees. o jednej rzeczy, ale o trzech nierównych bogach. Jasne jest, że politeizm nie jest kompatybilny z chrześcijaństwem. Dlaczego ważne jest, aby poznać biblijne nauczanie o Trójcy. Biblijne nauczanie o Trójcy Boża musi być znane z kilku powodów.

Po drugie, dzięki wiedzy o Trójcy Boża, lepiej zrozumieć głębokość boskiej miłości, która nie tylko manifestuje się w stosunku do ludzi, ale także stanowi podstawę stosunków w Trójcy. Po trzecie, bez uwzględnienia tego nauki, nie możemy prawidłowo zrozumieć odkupienia naszej triune Boga, ponieważ niemożliwe jest prawidłowe zrozumienie oszczędnego przypadku Jezusa Chrystusa, ze zrozumienia jego związku z Ojcem, a wielkością jego Self-office Ojca bez zrozumienia jego nierozłącznej jedności z synem.

Po czwarte, świadome odrzucenie doktryny o Trójcy, całkowicie lub częściowo, służy jako wierny znak, że mamy do czynienia z heretykami lub w ogóle z nie-chrześcijanami. Teksty biblijne. Istnieje św. Bóg jest Duchem Świętym.

Bóg Ducha Świętego wchłonił wszystkie dusze, które istnieją w całości wyższa kula I kto żyje w fizycznym ciele na Ziemi. O świętej trójcy Bóg jest jednym, jak napisany w Rano sovereees.

Dlaczego każdy dzień dzwoni do dzwonów w kościele. Dzwonek dzwonkowy w ortodoksji

Tak zjednoczeni, aby ludzie lepiej zrozumieli istotę najwyższego niebiańskiego państwa boskiego. Ale w rzeczywistości Bóg - jest Bóg. A Jezus Chrystus jest posłańcem Boga na Ziemi, który został wysłany na ziemię z jego misją, a on spełnił tę misję. Zebrał tak wiele ludzkiego prysznica wokół niego, który stał się naturalną kontynuacją Boga na Ziemi, stała się znana jako jego syna. Trzeci miał - Duch Święty, jest to zasadniczo ludzkie Rano sovereees.

zjednoczone przez zrozumienie Boga. Ale najważniejszym Bogiem jest Bóg Ojciec, który stworzył wszystkie nieśmiały, które nie mogły zmieścić się w umysłach ludzi: zarówno cienkiego, jak i świata fizycznego, nie ograniczający się do Mlecznej i w pobliżu galaktyk. Wszystko, co stworzył Bóg, istnieje w doskonale różne rodzaje : W jednym wszechświecie istnieje w jednej formie, w innym wszechświecie, jako eksperyment Boga w innej formie itp. Cała ta gama różnorodność Boga jest wchłaniana sama, gromadzi się, a ten Bóg żyje, to jest świetne.

Ludzie i wszystkie stworzenia, które w innych wszechświatach mieszkają, wypełniają Boga przez ich moc, doświadczenia, uczucia, emocje, wszystkie bogactwo i piękno farb fizycznych i subtelnych życia. Dlatego Bóg jest świetny. Co to jest umysł? Bóg stworzył taką substancję jako umysł. Nie jest to zapisane w żadnej religii w dowolnym miejscu, ale umysł jako oddzielną boską substancję istnieje. Umysł jest organizacją i przenika wszechświat, inne substancje, ludzkość. To jest systematyzuje cały świat i utrzymuje świat w równowadze.

W rzeczywistości są to prawa Boga, które otwierają święte obszary, fizyki, biologów, chemicy, astrofizyki, filozofów, eklektyków, alchemikistów, psychicy Gdyby nie było umysłu, cała zawartość wszechświata miałaby chaotyczny wygląd i forma i byłby przyjacielem z przyjacielem w sprzeczności. W rzeczywistości wszystko, co powstaje przez Boga, harmonijne, logiczne, jest w niektórych granicach i formach, co pozwala na istnieć i rozwijać Rano sovereees.

rodzaje i formy życia. W ten sposób przeprowadzane są wielkie cele Boga. Gdzie wszystko się porusza i jaki jest w tym miejscu? Wszystko to Rano sovereees. się w kierunku poprawy, aby osiągnąć te wspaniałe wysokości i warunki w ciałach fizycznych, które osiąga się w zwolnieniu niebiańskiego boskiego świata. W wielu wszechświatach, ale jeszcze otwartych na ludzi, żywe stworzenia osiągnęły taki zakres rozumienia Boga Trójcygdy zarówno w ciele fizycznym może czuć wszystkie nieskończoność, całą wielkość i całą miłość boskiej.

Kiedy jest zrozumienie nawet w ciele fizycznym, Bóg jest świetny i piękny i jak piękny wszystko, co pomoże. Że życie jest wieczne i niekończące się. Jednak konieczne jest zrozumienie, ludzie Ziemi wciąż są na niskim poziomie rozwoju i zrozumienia Boskiej Jednostki - Boskiej Trójcy.

Valery Dukhanin, kandydat na teologii, wykładowca seminarium teologicznego Nikolo-Ugreshkaya W kroniku klasztoru Glibsky, taki przypadek jest przechowywany. Pułkownik okrukantów strażników artylerii Wasily Milonov w młodości był mężczyzną niewierzących.

Podawane w strażniku, wyróżniając się błędnością błędności, śmiała się z pobożności chrześcijańskiej i kapliczki. Raz, po uczcie w kręgu towarzyszy, Milonov wrócił do swojego mieszkania i zatrudniony.

Nie miałem czasu, aby zamknąć oczy, ponieważ głos słyszy zza pieca: "Weź broń i strzał". Mylons zbadali pokój, nie znalazł nikogo i pomyślał, że to gra wyobraźni. Ale znowu ten sam głos z tego samego miejsca wymagał pistoletu i strzelania. Zaniepokojony, mylony krzyknęli z bliźniaczym i powiedzieli mu wszystko. Dzień był wierzący, powiedział, że była to nieczysta, demoniczna obsesja i doradza, aby przejść i modlić się do Boga.

 • Remedies ludowe na bole zlacza lokcia
 • Bądź błogosławiony!
 • Tajski balsam dla stawow
 • Raz w Europie z Ameryki Południowej szybko rozpowszechniają świat.

Pułkownik poruczniku wybrał przerwę dla takiej "zabrudzenia", ale kiedy głos znów usłyszał z tyłu pieca, nadal przekroczył się. Głos natychmiast milczy. Uderzył Milonov, w jego duszy był taki przewrót, który wkrótce zrezygnował i opuścił posłuszeństwo Glibsky klasztorowi.

Ponieważ jest to imię Boga. Bóg jest Najświętszą Trójcą: ojciec, syna i Ducha Świętego.

Plany niemieckiego polecenia

To jest, że Bóg jest jeden i wyjątkowy. Ta prawda jest nieodłączna w sensownej świadomości i nie wymaga specjalnych argumentów. W końcu Stwórca jest właścicielem kompletności najbardziej zaawansowanych istoty.

Do wieczoru: 10 minut przed rozpoczęciem - blagowy. Na końcu: Według 1 godziny - trzeźwy z codziennym dzwonkiem. Liturgia: Do liturgii: 10 minut przed rozpoczęciem - blagowy. Na "godnym": blagovest - Na końcu: Podczas całowania krzyża - trzeźwy z codziennym dzwonkiem. Polyel i niedziele.

A pełnia urazu może być tylko jedna. W tym sensie starożytny pisarz chrześcijański Tertullyan powiedział: "Jeśli Bóg nie jest sam, to nie ma Boga". A Saint Athanasius Grande dodaje: "Wielokrotnie sądowe jest błogosławieństwo". Więc Pan Bóg jest niezbędny i wyjątkowy.

Jednocześnie Bóg jest trzykrotny na twarzach. Bóg jest trzy na twarzach Wśród wszystkich tajemnic, które Pan życzył otworzyć ludzi, jest jedna szczególnie lepsza zdolność ludzkiego umysłu i logiki.

Co to jest ta tajemnica? W fakcie Bóg jest jednym z zasług i jest trzykrotnie na twarzach. Czy filozofia lub ścieżka naturalnego koncertu świadoma siebie, aby osiągnąć tę tajemnicę? Wiara w Świętą Trójcy jest wyłącznie boskim objawieniem. A doktryna Trójcy otrzymuje jedyną religię chrześcijańskiej, w każdej innej religii nie ma takiego pomysłu Boga.

Nie są tylko właściwościami, siłą, zjawiskami lub działaniami Boga. Ale trzy Hipostasis to trzy różne twarze jednego bóstwa. To jest ta wiara w krytykę chrześcijan, składana palce prawej ręki w trzech czytnikach znanych, - w którym trzy palce są przestrzegane jednym kawałkiem, ponieważ Święta Trójca: Ojciec, Syn I Ducha Świętego - Jeden Bóg, a nie trzy.

Jak zrozumieć? Zmęczony Rano sovereees. awaryjnym umysłu, poszedł na brzeg morza. Augustine cieszył się wieczornym powietrzem, ale nie przestał myśleć o temacie jego badań. Nagle zauważył dziwny hotel na brzegu, który miał małą srebrną łyżkę z wodą z morza i wlał się do pogłębiania. Co robisz? Zapytał go Augustine. Powiedział Augustin. Nasz umysł przychodzi do martwego końca przed poznaniem tajemnicy boskiego życia.

Jak Bóg może być w tym samym czasie sam i Trinity? Do Boga w ogóle, kategoria liczb jest ogólnie niewygodna dla nas. W końcu możesz obliczyć tylko obiekty, oddzielone przestrzenią, godzinę i siły. I między osobami Świętej Trójcy nie ma luki, nic włożonego, nie ma przekroju lub separacji.

Dlatego takie rzeczywiste liczby nie mają zastosowania do Boga w ogóle, jako 1 i 3. Boska Trójca jest absolutną jednością. Każda twarz Świętej Trójcy ma boską istota w kompletności. Poeta P. Vyazemsky napisał takie linie: Nasz umysł, kochany bardzo, Gotowy do rozpoznania snu i zaburzeń dzieci Wszystko, co nie mogą być pod jego obliczeniem.

Ale czy sto razy nie jest przesądny Ktokolwiek wierzy sam siebie, a sam tajemnicę, Kto dumnie pochylił się o śmiertelny I nie ma w nim własnego idola, Który w osobie skupienia na świecie, Potrzeba, aby udowodnić, jak dwa razy dwa cztery, Czy wszystko jest niedostępne dla niego w duszy i na świecie?

Tajemnica boskiego życia dla nas wydaje się być czymś innym, ale nie ma sprzeczności w boskim życiu. Co można Rano sovereees. stąd? Tylko ten, aby poznać Trójcę Świętą, jest niemożliwe do rozproszenia.

Oczyszczając tylko umysł i serce ze wszystkich ziemskich wrażeń, możesz zbudować kontemplację Trójcy. W pewnym stopniu dla wiedzy o Trójcy Świętej, Utrzymuj Heel Duchowa jest nam przywitą, Rano sovereees. "Bóg jest miłością" 1. Co mówi o tym Pismo Święte?

Square Storetor.

Strony Księgi Życia wskazują na teren osób w Bogu. Ale ludzki umysł jest Rano sovereees. i niegrzeczny, tak wiele świadectw jest w przybliżeniu w przyrodzie. Aby zrozumieć, wymagają duchowego wglądu. Istnieją jednak w Piśmie Świętym i takie dowody, które otwarcie wskazują, że Trocheusza osób w Bogu.

Zatrzymamy się na nich. W Rano sovereees. Testamencie Księga bycia odnosi się do wspaniałego Phenothman Abrahama: "A Pan Panu miała Dubrava Mamre, kiedy siedział przy wejściu do swojego namiotu, podczas codziennego codziennego.

Wznieśli oczy i wyglądał, a teraz trzech mężów stoją przeciwko niemu. Widząc, prowadził do niego przed wejściem do namiotu własnego i ukłonił się na ziemię i powiedział: Vladyka! Gdybym zdobył swoją przysługę przed oczami, nie przejdź przez niewolnika twojego " Rdz W formie trzech aniołów Abrahama, wyjął wizytę Boga; Święty zrozumiałe, który przyszedł do niego.

Ten obraz Trójcy znalazł odzwierciedlenie na słynnej na całym świecie ikonę Rev. Andrei Rublev. A błogosławiony Augustine zwraca szczególną uwagę na ten fragment Pisma Świętego i oferuje taką uwagę: "Widzisz, Abraham spotyka się z trzema, a Goruje je Seckrection Three, oświecił Sakrament Trójcy i zastanawiając się, jak zainteresowany z nich Bóg w trzech twarzach. W Nowym Testamencie Podczas chrztu w Jordanii Panu Jezusa Chrystusa, Syna Bożego w ciele, kiedy "Jezus, mając modlitwy", niebo zostało odrzucone, a Duch Święty uruchomił na niego w formie cielesnej, jak gołąb i był Głos z nieba, słowne: jesteś moim ukochanym synem; W tobie, moja przysługa!

Więc Bóg syn ludzkiej natury bierze chrzest wody. Ojciec Boga świadczy mu jako syna. I Bóg Duch Święty zstąsie na niego w formie gołąb, potwierdzając prawdę o dowodach Ojca. W danych Pana zawiera bezpośrednie wskazanie Trójcy Boskiej. Są to tylko pewne dowody w wielu wielu innych. Anielska piosenka błogosławionej trójcy W WI wieku stało się silne trzęsienie ziemi w Konstantynopole, z którego zniszczono domy i wioski.

Podczas tej modli się, jeden chłopiec nagle przed każdym był niewidzialny podniesiony przez niebo. Po pewnym czasie też się zgubił. Od tego czasu anielska piosenka Trójcy została wprowadzona do służby Kościoła.

Jest używany w prawie każdej modlitwie. Trzy razy czytaj: - Święty Bóg, święty silny, święty mdły, miłosierdzie. W tej modlitwie Bóg nazywamy pierwszą obliczem Świętej Trójcy - Ojciec Boży; Silny - syn Boży, ponieważ jest również wszechmocny, jak Ojciec Boży, i to było przez syna, który był zbawieniem ludzi porozmawiamy o tym później ; Pewnej konkurencją - Duch Święty, ponieważ jest nie tylko wieczny, jak Ojciec i Syna, ale także istniejące życie daje życie, a ludzie są nieśmiertelności.

Ponieważ Trójca jest jednym Bogiem, to piosenka jest kończy się odwołaniem w Singular - "domy nas". A ponieważ nazwa świętego to znaczy święty jest wymieniany w tej modlitwie trzy razy, a następnie nazywany jest również "rozejm". W kościele po "Triswhy" jest zawsze czytany lub soverees Słowian do Błogosławionej Trójcy: Ojciec i syn Slava, Duch Święty, a teraz i marzynie, a na zawsze. Slava oznacza pochwałę, chwałę; teraz teraz teraz; Konferencja - zawsze; Forevermen - w nieskończonymi powiekach, to znaczy na zawsze; Amen - Prawda, Prawda, niech tak będzie.

W tej modlitwie chrześcijanie słynie z Najświętszej Trójcy, która daje ludziom życie i wszystkie korzyści i które zawsze należy do tej samej wiecznej chwały. Dlatego, kiedy wstał rano lub pójdziesz spać, jeśli pójdziesz na ścieżkę lub chcesz zjeść lunch, ale także przed jakąkolwiek rzeczą nie zapomnij wstać z procesją tylko prawo do lewej słowa: W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Powiedzmy ze szczerym wiarą, sam Bóg będzie z tobą i chroni przed kłopotami, jak ogrodził się wyżej wymienionym pułkownikiem porucznika. Solovetsky Novice M. W niewrażliwym stanie, ze złamaną głową, rany na twarzy i obrażeniach na ciele, został wysłany do uzdrowienia do klasztoru. Po przyjeździe, przed traktowaniem poszedł do Starego Naumu i weszł tylko do korytarza, gdzie był sławą Starszego, ponieważ zjadany sam przyszedł do niego do niego i przyjął go z radosnym wyglądem.

Nie pozwalając na rozmowę z nieszczęścia, Natychmiast zapytał Nowicjusz: - Co, brat, wierzysz, że Bóg jest wszystkim, co może uleczyć i twoje choroby? Aby ponownie zapytała odpowiedź twierdząca: - Czy naprawdę wierzysz wszystko z sercem, że nie ma nic niemożliwego dla Boga?

Po potwierdzeniu wtórnym, Starszy Naum wlewa się do drewnianego wiadra wody i, przejście, złożone, mówiąc: - Pey w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Nowicjusz pili. Nowicjusz pili, ale od trzeciej odbioru zdecydowanie odmówił, mówiąc: - Nie mogę już pić. Wtedy stary człowiek wylał trzeci wiadro na głowę, mówiąc: - W imieniu Świętej Trójcy Bądź zdrowy.

Woda z głowy wylała się na szyi i na całym ciele, a jednocześnie cierpiący czuł się całkowicie zdrowy.

Wkrótce uzdrowiły się rany na głowie i kilka dni później, nowicjusz wrócił do swojej pracy ponownie. Co ważne jest, aby wiedzieć o twarzach Świętej Trójcy Trzy osoby mają tę samą boską godność.

Nie ma ani starszych, ani najmłodszych, ani niewiele. W trzech osobach, jedna boskie stworzenie, nie mogą być reprezentowane w przerwie jednej z drugiej. Ojciec, syn i Duch Święty - Trinity Single i nierozłączny. Rozważ, że święty Pismo mówi, otwierając Trójcę Trójcy, która jest niezrozumiała dla ludzkiego umysłu. Bóg ojciec nie urodził się.

Nie ma początku swojej bycia. Jest to osobista własność Boga Ojca jako pierwszej Trójcy Ipostasis. Ojciec Boga jest źródłem wiecznych towarów. Bóg syn. Dlaczego taka nazwa przypisana jest synowi Boże? Rano sovereees. Słowo jego słowo rodzi się w Trójcy od myślenia, jego słowo rodzi się w Trójcy od Ojca.

Idę do armii, dlaczego? A wcześniej były te same warunki życia, ale zanim wszyscy zniały sięa teraz wszystko rozpadło się. Niektóre bezsensowne zjawiska bez żadnego połączenia, jeden po drugim został zaprezentowany przez Andrei. Prince Andrei Rano sovereees. do głównego mieszkania armii pod koniec czerwca. Wojska pierwszej armii, którą ten, w którym suwerenka znajdowała się w obozie wzmocnionym Drissy; Oddziały drugiej armii wycofały się, starając się połączyć z pierwszej armii, z której - jak powiedzieli - zostały odcięte dużymi siłami francuskich.

Każdy był niezadowolony z ogólnego ruchu spraw wojskowych w bolesne stawy, co robic zapalenie stawow rosyjskiej; Ale nikt nie pomyślał o niebezpieczeństwie inwazji na rosyjskie prowincje, nikt nie zakładał, Rano sovereees. wojna może zostać przeniesiona do zachodnich prowincji polskich. Prince Andrei znalazł Barclay de Tolly, do którego został mianowany na brzegu Dirissy.

Ponieważ nie Rano sovereees. jednej dużej wioski lub miasta w pobliżu obozu, a następnie całą ogromną liczbę generałów i dworzerów, byłych pod armią, znajdowały się w obwodzie dziesięciu mil w najlepszych domach wiosek, dla su a po drugiej stronie rzeki. Barclay de Tolly stał w czterech wersjach z suwerena.

Święta Trójca w kościele prawosławnym. Nauczanie kościoła prawosławnego Najświętszej Trójcy

Był suchy i chłodno przyjęty bolkonsky i powiedział jej niemiecką naganę, że zgłosiłby się do suwerennego, aby zdefiniował jego wizytę, a Pytesty prosi go o składać się z jego siedziby. Anatoly Kuragin, którego książę Andrei miał nadzieję znaleźć w armii, nie było tutaj: był w Petersburgu, a ta wiadomość była miła dla Bolkonsky.

Zainteresowanie centrum ogromnej wojny zostało zabrane przez księcia Andrei, a on był zadowolony z jakiegoś czasu, aby uwolnić się przed podrażnieniem, co sprawiło, że myśl Kuragina w nim.

 1. Jaki port jest posąg Posejdona. Poseidon z Cape Artemia
 2. Masc do leczenia artrozy stawu barku
 3. "Wasal mojego Wassu nie jest moim Vasalem. Schody Feodalne w historii średniowiecza"
 4. Oliwa z oliwek z bolem stawu
 5. O mój Boże!

W kontynuacji pierwszych czterech dni, podczas których nie został zażądany nigdzie, Książę Andrei podróżował całym obozem wzmocnionym iz pomocą swojej wiedzy i rozmów ze znajomością wiedzy, próbował dokonać pewnej koncepcji o nim. Ale ten obóz jest korzystny lub nieopłacalny, pozostał nierozwiązany dla księcia Andrzeja.

Boży świat

Udało mu się wydobyć z jego doświadczenia wojskowego, że przekonanie, że w wojsku nie oznacza niczego głęboko przemyślanych planów jak widział go w Austerlitsky Kampaniaże wszystko zależy od tego, jak reagują na nieoczekiwane i niezdolne do przewidywania działańŻe wszystko zależy od tego, jak i kto jest zrobiony. Aby zrozumieć to ostatnie pytanie, książę Andrei, wykorzystując Rano sovereees. pozycję i znajomości, próbowałem zagłębiać się w charakter zarządzania armią, osobami i stronami, które uczestniczyły w Ohomie i poprowadził następującą koncepcję o stanie spraw.

Kiedy inny suwerenny był w Wilnej, armia została podzielona przez sposób: 1 Byłem pod przełożonym z Barclay de Tolly, 2 Jestem pod władzami Bagration, 3 Jestem pod bossami Tormasowa. Sovereign był w pierwszej armii, ale nie jako dyrektor Rano sovereees. Ponadto, w suwerena osobiście nie było siedziby komandora naczelnego, ale była siedzibą głównego mieszkania cesarskiego. Z nim był szefem personelu cesarskiego, generała mieszkania, księcia Volkonsky, generałów, adiutantów Flegel, urzędników dyplomatycznych i dużą liczbą obcokrajowców, ale nie było siedziby wojskowej.

Chociaż te twarze były bez stanowisk wojskowych w armii, ale na ich stanowisku miał wpływ, a często szef korpusu, a nawet dowódca naczelny nie wiedział, prosząc ani doradza, ani innych Benigsen lub Wielkiego Duke lub Arakcheev lub księcia Volkusky i nie wiedział, czy jego twarz lub z suwerena wygasa takie oświadczenie w formie Rady i potrzebne lub nie spełnić go. Ale była to sytuacja zewnętrzna, podstawowe znaczenie obecności suwerena i wszystkich tych osób, z punktu sądowego w obecności suwerena wszystko jest wykonywane przez dworzaływszystko było jasne.

Leczenie bolu w stawach metodami ludowymi Przyczyny osteochondrozycy stawu na ramie

Był następujący: Sovereign nie zaakceptował tytułów Dowódca naczelnego, ale zarządzany przez wszystkie armie; Ludzie otaczający go byli jego asystentami. Arakcheev był wiernym wykonawcą gry Zakonu i suwerennej ochroniarza; Benigsen był właścicielem gruntu w województwie wideńskim, który jakby kiedyś Les Honneurs [był zajęty stanem recepcji suwerennej] i w istocie był dobry generał, przydatny dla Rady, a aby zawsze była gotowa Wymień Barclay.

Grand Duke był tutaj, ponieważ był hervera. Były minister Stein był tutaj, ponieważ był przydatny dla Rady, a ponieważ cesarz Aleksander bardzo docenił swoje cechy osobiste. Armfeld był złym haterem Napoleona i General, pewny siebie, że zawsze miał wpływ na Aleksandra.

Pauluchi był tutaj, ponieważ był pogrubiony i decydujący w wystąpieniach, generalistownicy byli tutaj, ponieważ były one wszędzie, gdzie suweren, a wreszcie, główną rzeczą - Rano sovereees. było tutaj, ponieważ uczynił plan wojny z napoleonem i zmuszając Aleksandrę W wykonalności tego planu poprowadził całą pracę wojny.

W Pulazie, był Rano sovereees., który minęł myśli Pieckiej w bardziej dostępnym formularzu niż sam, ostry, pewny siebie na pogardę dla wszystkiego, teoretyk gabinetu. Oprócz tych nazwanych osób, rosyjskich i zagranicznych zwłaszcza obcokrajowców, którzy z odwagą, charakterystyczne dla ludzi w działaniach wśród innych środowiska, każdego dnia oferowały nowe nieoczekiwane myślinadal było wiele osób z drobnych, którzy byli w armii, ponieważ Byli ich dyrektorzy.

 • Obolale polaczenie na srodkowym palcu pod reka
 • Wydział Niemiec 1.
 • Bol na posladku jest w stawach
 • Formuła jest powszechnie znana: wasal mojego Wassu - nie mój Wasal.

Wśród myśli i głosów w tym ogromnym, niespokojnym, genialnym i księciu, książę Andrei zobaczył następujące, bardziej ostre, podziały miejsc docelowych i imprez.

Pierwsza impreza była: Płaci i jego zwolennicy, teoretyka wojny, wierzą, że istnieje naukę wojny i że w tej nauce są jego niezmienne przepisy, prawa ruchu składania, obejścia itp. Płaci i wyznawcy zażądali odwrotu W głębi kraju, rekolekcje na temat dokładnych przepisów przepisanych przez wyimaginowaną teorię wojny, aw każdym wyjazdu z tej teorii, tylko barbarzyństwa, nieocenizacji lub złośliwości.

Druga strona była przede wszystkim upadła. Jak zawsze są przedstawiciele innego ekstremum z jednym skrajnością. Ludzie tej Rano sovereees. byli ci, którzy nadal z Wilną zażądali ofensywy w Polsce i wolności od wszystkich skompilowanych planów. Oprócz faktu, że przedstawiciele tej partii byli przedstawicielami odważnych działań, były one w tym samym czasie przedstawiciele obywatelstwa, w wyniku czego stały się nawet jednostronne w sporze.

Byli Rosjan: Bagration, która zaczęła rosnąć do Yermolova i innych. W tym czasie słynny żart Yermolowa był powszechny, jakby prosił o suwerenka o jedną łaskę - produkcję go w Niemców. Ludzie tej imprezy powiedzieli, pamiętając Suvorov, który nie powinien być uważany, nie karać karty z igami, ale walczyć, pokonać wroga, nie pozwól mu w Rosji, a nie dać halmie. Rano sovereees. stronę trzecią, do której państwo miało godne zaufania, należy do sądu dotyczących dotyczących obu kierunków.

Podział strzelców górskich

Powiedzieli, że bez wątpienia wojna, zwłaszcza z taką geniuszem, podobnie jak Bonaparte ponownie Bonapartewymaga głębokich rozważań, głęboką wiedzę naukę, a w tym przypadku puls jest generant; Ale jednocześnie niemożliwe jest nie uznanie, że teoretyści są często jednostronni, a Rano sovereees.

nie do końca im nie ufają, konieczne jest posłuchać faktu, że przeciwnicy Pieckiej mówią, a do tego, co ludzie mówią, Doświadczony w biznesie wojskowym i ze wszystkich przeważnych. Ludzie tej imprezy nalegali, aby, trzymając obóz Dris zgodnie z Płacą planem zmienić ruchy innych armii. Chociaż ten sposób nie osiągnął akcji ani innego celu, ale ludzie tej partii wydawali się tak lepiej.

Czwarty kierunek był kierunkiem, w którym najwybitniejszym przedstawicielem był Wielki Duke, dziedzic Cesarevicha, który nie mógł zapomnieć o swoim rozczarowaniu Austerlitsky, gdzie on, jak wygląda, pozostawiona przed strażnikiem w pomocniku i pierścieniach, licząc młodzież zmiażdżyć francuski, i, nieoczekiwanie w pierwszej linii, Nasil w lewo w ogólnym zamieszaniu.

Ludzie tej partii mieli w swoich osądy i jakości i braku szczerości. Bali się Napoleona, widzieli w nim władzę, słabość i bezpośrednio wyrażali go. Powiedzieli: "Nic nie oprócz żalu, burzy i zmarłego, z tego wszystkiego nie wyjdzie! Zostawiliśmy Vilna, opuściliśmy Vitebsk, urlop i Drissu. Jedną rzeczą, która pozostaje inteligentna, to stwierdzić świat i jak najszybciej, dopóki nie wyrzuciłeś nas z Petersburga! Petersburgu, aw kanclerza Rumyantseva, dla innych powodów państwowych stojąc też za pokój.

Piąte piąte były Barclay de Tolly, nie tak bardzo jak osoba jako minister wojskowy i naczelny naczelny. Powiedzieli: "Co to nie jest zawsze tak zaczęłoale jest szczery, dobra osoba i lepiej nie. Daj mu prawdziwą moc, ponieważ wojna nie może udać się bez jedności bossów, a on pokaże, co może zrobić, jak pokazał się w Finlandii. Jeśli nasza armia jest zorganizowana i silna i wycofana do Drissa, nie cierpią na porażki, to jesteśmy zobowiązani tylko do Barclay.

Jeśli zostaną teraz zastąpione przez Barclay Benigsena, a potem wszystko umrze, ponieważ Benigsen wykazał już niezdolność w r. Szósty, Benigsenistów, powiedzieli, wręcz przeciwnie, że wciąż nie było jeszcze jednego niewielego i bardziej doświadczonego Benigsena, a bez względu na to, ile to samo przychodzi do niego.

A ludzie z tej partii twierdzili, że wszystkie nasze rekolekcje do Drissy miała haniebną porażkę i ciągłą liczbę błędów. I nie potrzebujesz żadnych Barclay, ale człowiek jak Benigsen, który już pokazał się Rano sovereees. metrach, który dał Justice samego Napoleona, a taka osoba, która byłaby skłonna rozpoznawać władzę i jest tylko jeden Benigsen. Osoby, chociaż podziwiali skromność suwerena, odmówili dowodzenia żołnierzy, ale potępili Rano sovereees. nadmierną skromność i życzył tylko jednego i nalegał, aby uroczy suwerenny, pozostawiając nadmierną nieufność z siebie, ogłosił otwarcie, że został na czele Troops, byłyby siedzibą komender-wiencie mieszkania i, konsultacji, w razie potrzeby, z doświadczonymi teoretykami i praktykami, on sam poprowadziłby swoje oddziały, które przyniosłoby do najwyższego stanu entuzjazmu.

Ósma, największa grupa ludzi, która w ogromnej liczbie odnosiła się do innych, ponieważ 99 do 1 mu, składała się z osób, które nie chcieli świata, żadnej wojny, ani ruchów obraźliwych ani obozu obozowego podczas Drissy, nie ma nigdzie To był ani Barclay, ani suwerenny, ani Piecsa, ani Benigsen, ale ci, którzy chcą tylko jednego, a najważniejsze: największe korzyści i przyjemności dla siebie.

W tej mętnej wodzie, przecinającym się i zdezorientowanym intrygom, które były Kisheli w głównym mieszkaniu suwerena, może być w Rano sovereees. wielu sposobach, aby mieć czas w taki sposób, że byłoby nie do pomyślenia w innym czasie. Jeden, nie chcąc tylko stracić korzystną pozycję, teraz zgodził się z Płacą, jutro ze swoim przeciwnikiem, dzień po jutrze twierdził, że nie miał opinii o słynnym temacie, tylko po to, by uniknąć odpowiedzialności i zadowolić suwerenny i zadowolić suwerenny.

Innym, który chciał nabyć korzyści, była uwaga suwerennego, krzycząc głośno, że suwerenną sugerowano w dniu wcześniej, argumentowany i krzyknął w Radzie, uderzając w pierś i powodując, że poszukuje się, że był gotowy być ofiara ogólnych korzyści. Trzeci po prostu sam się twierdził, między dwoma wskazówkami, a wobec braku wrogów, jednorazowego zasiłku dla jego wiernej służby, wiedząc, że nie odmówiłoby go już. Czwarty przypadkowo, wszystko natknąłem się na suwerenny, pogorszył pracę.

Piąta, aby osiągnąć bramkę z długim witaniem - obiad w suwerena, zaciekle twierdziła prawo do prawa lub niewłaściwej opinii, a dla tego doprowadziłaby mniej lub mniej silnych i sprawiedliwych dowodów. Wszyscy ludzie tej imprezy zostali złapani rubli, krzyże, szeregi i w tym podnoszeniu obserwowali tylko w kierunku dawnego łasku królewskiego, a po prostu zauważyłem, że pogoda została przekształcona w jeden kierunek, ponieważ zaczęła się cała populacja broni wojskowej Dmuchaj tej samej strony, więc suwerenny, tym trudniej było przekształcić go w inny.

Osiągnięcia klasycyzmu. Raport: Koncepcja klasycyzmu

Wśród niepewności sytuacji, z groźnym, poważnym zagrożeniem, które dołączyły wszystko szczególnie niespokojną naturę, wśród tej wirujnika intrygami, duma, starcia różnych poglądów i uczuć, z ciężko ze wszystkich tych osób, ta ósma, największa strona Ludzie zatrudnione przez osobiste interesy przywiązały wielkie zamieszanie i zamieszanie do ogólnego przypadku.

Niezależnie od tego, jakie podniosło się pytanie, a więc rój z tych dronów, bez wycofania się nad poprzednim tematem, przeleciał do nowego i jego brzęczącego utonięte i zaciemnione szczere, argumentowanie głosów. Z wszystkich tych stron, w tym czasie, jak Prince Andrei przybył do armii, kolejnej, dziewiątej imprezy, która zaczęła podnieść głos. Była to impreza ludzi starego, inteligentnego, najnowocześniejszego, który doświadczył, bez podziału któregokolwiek z sprzecznych opinii, do doprawy spojrzeć na wszystko, co zostało zrobione w siedzibie głównego mieszkania, i pomyśl o funduszach na Wyjdź z tej niepewności, niezdecydowania, wazony i słabości.

Ludzie tej partii mówią i myślali, że wszystko było poważnie odbywające się głównie z obecności suwerennego dziedzińcu wojskowego pod armią; że armia została przeniesiona do nieokreślonego, warunkowego i wahania ostrości stosunków, która jest wygodna dla dziedzińca, ale szkodliwy w armii; że suwerenny musi panować, a nie zarządzać armią; To jedyne wyjście z tego przepisu jest wyjazdem suwerennego z jego dziedzińcu z armii; Ta jedna obecność suwerena paraliżuje pięćdziesięciu tysięcy żołnierzy potrzebnych do zapewnienia jego bezpieczeństwa osobistego; Co jest najgorsze, ale niezależny dowódca-naczelny będzie lepszy niż najlepszy, ale związany z obecnością i mocą suwerena.

W tym czasie, gdy Prince Andrei mieszkał bez biznesu w Drissie, Shishkov, sekretarza stanu, byłego jednego z głównych przedstawicieli tej partii, napisał list do osoby, która zgodziła się podpisać Balasheva i Arrakcheev. W liście, wykorzystując dane z suwerena do niego, aby spierać się o ogólnym kierunku spraw, z szacunkiem i pod pretekstem potrzeby władzy inspirującej ludzi w stolicy na wojnę w stolicy, oferowała suweren opuścić armię.

Animacja suwerennego ludzi i odwoła do niego do ochrony ojczyzny - najbardziej o ile została wyprodukowana przez osobistą obecność suwerena w Moskwie animacji ludzi, która była główną przyczyną świętowania Rosji, był reprezentowany przez suwerenny i został podjęty jako wymówka opuszczenia armii. List ten nie został jeszcze złożony przez suwerena, kiedy obiad Barclay przekazał Bolkonsky, że suweren osobiście widzi księcia Andrzeja, aby zapytać go o Turcję, a księcia Andrei musi pojawić się w mieszkaniu Benigsena o szóstej wieczór.

Tego samego dnia, państwo suwerena zostało przyjęte przez wiadomości o nowym ruchu Napoleona, co może być niebezpieczne dla armii, - wiadomości, a następnie nieuchronnie. W tym samym ranku, pułkownik Misho, krążącym z suwerennymi fortyfikacjami drissalnymi, twierdziło suwerenną obóz tego, zorganizowany w Płabie i był nadal szefem kuchni D "?

Uvr" taktyki OHM, aby zniszczyć Napoleona, - że ten obóz jest nonsensem i Rano sovereees. armia rosyjska. Prince Andrei przybył do mieszkania generała Benigsena, który zajmował mały prezentowany dom na samym brzegu rzeki. Ani Benigsen, ani Sovereign, ani Chernysev, Aguduterant Flegeny, przyjęty Bolkonsky i oświadczył, że suweren poszedł z generałem Benigsenami iz Markiza Pauluchi, drugi raz tego dnia na objazd wzmocnienie obozu suszącego, w Wygoda, której zaczęła się wątpić.

Chernysev siedział z książką francuskiej powieści przy oknie pierwszego Rano sovereees. Ten pokój był prawdopodobnie przed halą; W nim było jeszcze organ, dla którego wystąpiono niektóre dywany, aw jednym rogu znajdowało się składane łóżko adiutantów Benigsen. Ten adiutant był tutaj. On widać, że z uczty lub przypadkiem usiadł na złożonym łóżku i śnił.

Dwa drzwi były prowadzone z sal: jeden prosto do dawnego salonu, drugi prawo do biura. Z pierwszych drzwi usłyszeli głosy niemieckiego i od czasu do czasu w języku francuskim. W dawnym salonie zostali zebrani, na wniosek suwerena, a nie rady wojskowej suwerenna niepewnośćale niektóre osoby, których opinia na temat nadchodzących trudności, które chciał wiedzieć.

To nie była Rada Wojskowa, ale tak jak była Rada Wybrana, aby wyjaśnić pewne pytania osobiście dla suwerennego. W tej połowie szwedzki armfeld generalny został zaproszony, generał adiutant Volzogen, Vinzerwingerode, którego Napoleon zwany biegającym francuskim tematem, Misho, Tol, a nie w ogóle wojskowym - hrabia Stein i wreszcie, że siebie, który jako Prince of Andrei, był La Cheville Ouvriere [podstawa] wszystkie firmy.

Prince Andrei miał czas, aby rozważyć go dobrze, ponieważ wkrótce przyszedł do niego i poszedł do salonu, zatrzymując Rano sovereees. na minutę porozmawiać z Chernyshevem. Pczem na pierwszy rzut oka, w jego rosyjskim ogólnym, niestety szyte mundur, który jest niezręczny, jak na ubranym, usiadł na nim, wydawał się być księciem Andrei, jakby był znany, chociaż nigdy go nie widział.

Wayer i Mac, i Schmidt i wiele innych niemieckich teoretyków generałów, których Andrei zdołał zobaczyć w miesiącach; Ale był typowy dla wszystkich. Taki niemiecki teoretyk zaangażowany w siebie wszystko, co było Rano sovereees. tych Niemców nigdy nie widział książę Andrei.

Pczem był niski wzrost, bardzo cienki, ale szeroki, gruboziarnisty, zdrowy dodatek, z szerokim miednicą i bonami. Miał bardzo pomarszczoną twarz z włożoną głębokim oczami. Włosy przed świątyniami oczywiście były pospiesznie zaproszone do pędzla, były naiwne z frędzlami za sobą.

On, niespokojnie i zły rozglądający się, wszedł do pokoju, jakby bał się wszystkiego w dużym pokoju, gdzie weszł. On, z niezręcznym ruchem, trzymając miecz, zwrócił się do Chernysheva, pytając Niemiec, gdzie suwerenny. Widzi, jak szybko chciałem dostać pokój, absolwent z kultu i pozdrowienia i pójść na obudowę przed mapą, gdzie czuł się na miejscu. Pośpieszynie głową głową na słowach Chernysheva i uśmiechnął się ironicznie, słuchając jego słów, że suwerenna sprawdza wzmocnienie, który on, sam, który położył na swojej teorii.

Jest basistą i fajnią, ponieważ mówią pewni pewni Niemców, mruknął do siebie: Dummkopf Do piekła jest Może być widoczny, pulpit, już zawsze gotowy do ironicznego podrażnienia, był już szczególnie podekscytowany faktem, że odważyli się bez niego, aby sprawdzić obóz i osądzić go.

Książę Andrei, krótko z tego randki, dzięki jego wspomnieniom Austerlitsky, były wyraźnymi cechami tej osoby. Płatnie był jeden z tych beznadziejnie, niezmiennie, do męczeństwa pewnych siebie, których Niemcy są tam tylko tam, jak i precyzyjnie, ponieważ tylko Niemcy są pewni siebie na podstawie abstrakcyjnej Rano sovereees.

- nauki, czyli wyimaginowaną wiedzę idealnej prawdy. Francuz jest pewny siebie, ponieważ wyróżnia się osobiście, zarówno umysł, jak i ciało, nieodparte urocze dla mężczyzn i kobiet. Anglikina Rano sovereees. pewna siebie na terenie, że jest obywatelem zadbanym stanem na świecie, a zatem Anglik wie, że musi zrobić, i wie, że wszystko, co robi jako Anglik, jest niewątpliwie dobry. Włoski samodzielny pewny siebie, ponieważ jest podekscytowany i łatwo zapomina i innych.

Rosyjski pewny Jak usunac bol w polaczeniach w domu zoom, dlatego, że nic nie wie i nie chce wiedzieć, ponieważ nie wierzy, że możesz coś wiedzieć.

Niemiecka samodzielna poświęcona jest gorsza, a wszystkie najbardziej zdezorientowani, ponieważ wyobraża sobie, że zna prawdę, naukę, który sam wymyślił, ale co jest absolutną prawdą dla niego.

Spacer z bolem stawu Slash bolem choroby watroby

Taki, oczywiście był puls. W r. Płatnie był jeden z kompilatorów planu wojennego, zaniepokojony Yena i Aursette; Ale w wyniku tej wojny nie widział najmniejszych dowodów na nierozerność swojej teorii.

Wręcz przeciwnie, rekolekcje wykonane z jego teorii, według jego koncepcji, były jedynym powodem całej porażki, a on był opowiadany ze swoją charakterystyczną radosną ironią: "Ich Sagte Ja, Daji Die Ganze Geschichte Zum Teufel Geehen Wird. Nawet raduje się z hałasem, ponieważ niepowodzenie, które odbyło się od rekolekcji w praktyce z teorii, argumentował go tylko sprawiedliwością swojej teorii.

Powiedział kilka słów z księciem Rano sovereees. i Chernysevem o prawdziwej wojnie z wyrazem osoby, która wie, że wszystko będzie zły i nie jest nawet niezadowolony z niego.

Architektura

Nieczyste szczotki do włosów wystające z tyłu głowy i pośpiesznie nachylone świątynie, zwłaszcza potwierdzone go. Wszedł do innego pokoju, a stamtąd natychmiast usłyszał basish i grillowanie dźwięków jego głosu. Książę Andrei nie miała czasu, aby znieść oczy Pieckiej, ponieważ benigsen dołączył do pokoju, kiwając głową Bolkonsky, nie zatrzymując się, poszedł do biura, dając pewne rozkazy swojej adiutantom.

Sovereign prowadził go, a Benigsen pospieszył naprzód, aby coś Rano sovereees. i mieć czas na spotkanie z suwerenem. Chernyshev i Prince Andrew wyszli na ganku. Sovereign z zmęczonym widokiem wysiadł z konia. Markiza Pauluchi powiedziała coś suwerennego. Sovereign, kłaniając głową w lewo, z niezadowolonym widokiem, który słuchał Paulchi, który rozmawiał ze specjalnym ciepłem. Widoczne przeniosło się do przodu, najwyraźniej, chcąc dokończyć rozmowę, ale malowane, podekscytowany włoski, zapominając o przyzwocie, poszedł za nim, kontynuując mówienie: - Quant A Celui Qui Conseille Ce Camp, Le Camp de Drissa, [jak dla tego, który zaatakował obóz driszy] - powiedział Pauluchi, podczas gdy suweren, wchodząc do kroki i zauważyć księcia Andrew, spojrzał w nieznaną twarz.

Camp, moim zdaniem, istnieją tylko dwa miejsca: żółty dom lub szubiele. Książę Andrei, korzystając z zgody suwerena, przeszedł z Paulucha, którego wiedział w Turcji, w salonie, w którym gromadziła się Rada.

Dlaczego świnia nazywała się morzem?

Prince Peter Mikhailovich Volkonsky posiadał pozycję, jakby siedziba suwerena. Alliastowi kredytodawcy przedstawione w Genui nie mogą zaakceptować żadnych zobowiązań dotyczących roszczeń zadeklarowanych przez rząd radziecki. W świetle trudnej sytuacji gospodarczej Rosji, państwo kredytodawcy są gotowe do zmniejszenia długu wojskowego Rosji do tych państw LU pewnego procentu, który "musi być lna później. Kraje przedstawione w Genui byłyby również gotowe do rozważenia nie tylko kwestii odroczenia płatności odsetkowych w wymogach finansowych, ale Rano sovereees.

na anulowanie części zaległych lub opóźnionych odsetek. Otwarcie spotkania Lloyd George zapytał, czy potrzebna jest obecność ekspertów. Chicherin odpowiedział, że delegaci radziecki pojawili się bez ekspertów. Dalsza sesja kontynuowała bez ekspertów, ale z sekretarkami. Lloyd George powiedział, że wraz z Barta, Chaser i Ministra Belgii, Jaspar, postanowili zorganizować nieoficjalną rozmowę z delegacją radziecką, aby poruszać się i przyjechać do niektórych wniosków.

Co chicherin myśli o programie Ekspertów London? Po ofercie Bart, omówił raporty ekspertów w punktach rozmawiających z przemówieniem Lloyda George'a. Stwierdził, że opinia publiczna na Zachodzie jest obecnie wewnętrzną strukturą Rosji, firma samych Rosjan. Podczas rewolucji francuskiej, dwadzieścia dwa lata wymagane do takiego uznania; Teraz - tylko trzy. Opinia publiczna wymaga przywrócenia handlu z Rosją. Jeśli nie powiedzie się, Anglia będzie musiała zwrócić się do Indii i do krajów Bliskiego Wschodu.

Następnie można omówić kwestię wszystkich tych długów. Zjednoczone Królestwo powinno 1 miliard funtów Sterling America. Francja i Włochy są zarówno dłużnikami, jak i wierzycielami, a także Wielka Brytania. W odniesieniu do restytucji Lloyd George zauważył to: "Szczerze mówiąc, zwrot w żaden sposób jest taki sam jak powrót".

Możesz zaspokoić wymagania ofiar, zapewniając im dzierżawę swoich byłych przedsiębiorstw. Jeśli chodzi o podwyższenie radzieckie, Lloyd George stwierdził kategorycznie: "W pewnym momencie rząd brytyjski wspomagał Denikinowi i pewnym stopniu wrangel. Jednak była to czysto wewnętrzna walka, w której pomoc okazała się jedną stroną. Wymagane na Rano sovereees. podstawie płatności jest równoważne wprowadzenie państw Western na stanowisko konferencji płatniczej. Wygląda na to, że mówią, że są to, że są pokonani ludzie, którzy muszą płacić wkład.

Jeśli nalegali na to, Wielka Brytania powinna powiedzieć: "Nie jesteśmy w drodze z tobą". Ale Lloyd George i tutaj zasugerował wyjście: podczas omawiania długów wojskowych określa okrągłe kwotę płatną za straty spowodowane przez Rosję. Innymi słowy, propozycja Lloyd George zmniejszyła się, aby upewnić się, że roszczenia osób nie sprzeciwiają się sprzeczne z przeciwplatanami. Dla sowieckich odpisów przeciwdziałających długów wojskowych; Zgadzam się na dostawę przedsiębiorstw przemysłowych do byłych właścicieli w długoterminowej leasingu zamiast restytucji.

Przypomniał, że był pierwszym państwem mężami Francji, który w r. Zaproponował rozpoczęcie negocjacji z Radziecką Rosją. BARTA przekonała delegację radziecką do rozpoznawania długów. Bardzo ważne jest, aby rząd radziecki uznał zobowiązania swoich poprzedników jako gwarancji, że następny rząd uznaje jego obowiązki.

Kilka minut później delegaci znów się spotkali. Postanowiono wybrać przerwę od 12 godzin 50 minut do 3 godzin, a w tym czasie eksperci w celu przygotowania dowolnej formuły pojednawczej. Ponieważ rosyjska delegacja musiała zrobić kilka dziesiątek kilometrów, aby dostać się do hotelu, Lloyd George zaprosiła delegację na pobyt na śniadanie. Po przerwie liczba uczestników spotkania została uzupełniona premier Belgii Tönisa i niektórych ekspertów Anglii i Francji. O godzinie Oczekiwali ekspertów z formułą umowy.

Dopóki nie byli, Lloyd George zaproponował delegację radziecką ogłosić, jakiego potrzebuje Rosji Radzieckiej. Delegacja przedstawiła swoje wymagania gospodarcze. Została pokryta pytaniami: Kto publikuje prawa w kraju radzieckim, jak występują wybory, które Rano sovereees.

właścicielem wykonawczym. Wrócili eksperci. Nadal nie dotarli do umowy.